Adam Zbiejczuk: mBank se snaží myslet jinak

David Šmehlík, 10.04.2009, 00:45, 13,912 přečtení

Adam Zbiejczuk

Pozice: Wembarketing Specialist pro mBank.cz
„první český blogující bankéř“
Profil: Facebook, LinkedIn, Twitter, blog, web

Jsi v mBank od té chvíle, kdy se rozhodli vstoupit na český trh?

Ne úplně, první lidé byli nabíráni už v létě 2007, já jsem přišel až k 1. říjnu.

Oslovil jsi mBank sám, nebo si našli oni tebe?

Když hledali někoho na pozici Webmarketing Specialist, což je můj „oficiální“ titul, nějak se jim to nedařilo, nenacházeli správného člověka. Já jsem v té době byl čerstvý absolvent s nějakou praxí za sebou, protože jsem pracoval během školy. Moje diplomka na mediálních studiích v Brně na téma web 2.0. byla nejen plusminus slušně obhájená, ale také jsem ji hned, jak jsem ji dodělal, hodil na net. Dneska už je samozřejmě brutálně neaktuální, protože se vše mění natolik rychle, že jakékoliv výsledky jsou relevantní zhruba dva měsíce.

Nicméně díky tady této zveřejněné diplomové práci jsem jim „vypadl“, když na českém Google hledali CV+web 2.0. Podívali se i na moji stránku, kde našli můj životopis, ze kterého zjistili, že aktuálně asi nikde nepracuji a že jsem napůl Polák. Tak mi hned zavolali a ptali se: „Nechtěl byste pracovat v bance?“ a já jim odpověděl: „No to asi fakt ne. V bance? Fuj!“ (šklebí se) „V bance? No, nevím. Já se omlouvám, ale mám teď po šesti kolech přijímacího pohovoru do Google a vidím už světlo na konci tunelu a chtěl bych to doběhnout.“

A oni hned: „No ale to je jiná banka a vy byste to tam měl celé takové jinačí. Měl byste blog a fórum…“
„Blog? Fórum? Banka? To je nějaké divné. Tak mi k tomu teda pošlete nějaké informace.“
Něco mi poslali a já se podíval na stránky polské mBank. Hlavou mi běželo: „Co to je? To je fakt nějaké jinačí… Dobře, za potkání nic nedám.“ Domluvili jsme si schůzku v pondělí odpoledne v Praze. V neděli v poledne mi volal Wojtek Bolanowski, tehdejší šéf marketingu polské mBank, a říkal: „Já se hrozně omlouvám, vím, že to bylo domluveno na pondělí, ale já musím zítra ráno odletět do Polska, takže bych to potřeboval přehodit na dnešek.“
Říkám: „No… ale já jsem v Brně a vy jste v Praze.“
„No, tak přijeďte.“
„Tak jo.“

Takže moje interview na tuto práci se odehrálo v neděli v šest večer.

Jaké byly tvé první pocity?

Wojtek Bolanowski byl člověk, který skutečně nesplňoval mé představy o bankovním manažerovi. Krom něj tam byl zástupce i HR, nebo tak alespoň vypadal, zatímco Wojtek měl košili a džíny a říká: „Že nevíte nic o bankách! Naprosto v pořádku, to je dobře.“
„Proč?“
„No protože nebudete psát bankovním žargonem, ale jako normální člověk, aby tomu normální lidi rozuměli. To je tak, jak to chceme, tak, jak to děláme a jak by to mělo být i tady v ČR. To ostatní se naučíte.“
„Aha.“

Když mi pak řekl, že vystudoval medicínu a teologii, říkal jsem si: „Ok, tak v tom případě asi není opravdu handicap, když o bankách nevím vůbec nic krom toho, že je vůbec nemám rád.“

Vážně jsi je nesnášel?

Svým způsobem bylo docela paradoxní, že necelý měsíc před tím jsem na svůj soukromý blog napsal totální hate post, jak nesnáším svou tehdejší banku, například proto, že nebyla schopná optimalizovat internetové bankovnictví pro Firefox.

Ale nakonec jsi do banky nastoupil.

Týden po pohovoru už jsem byl členem startovacího týmu mBank.cz. První den, co jsem nastoupil do práce, jsem odletěl do Polska. Tam jsem vážně zíral, protože takhle jsem si banku nepředstavoval. První den jsem přišel v obleku, všichni na mě koukali, jako bych spadl z višně.

Všichni Češi, co jsme tam byli, jsme přišli v oblecích, a Poláci se mohli potrhat: „Hihi, blbečci, z Česka přijeli, hehe, v obleku, hehe.“ Druhý den už jsme v obleku nepřišli, protože nám došlo: Aha, tady je to fakt všechno úplně jinak.

Jinak v čem?

Dodnes jsem přesvědčený o tom, že mBank to myslí jinak v otázkách komunikace. Je dáno tím, že tak to fungovalo 7 let v Polsku, osvědčilo se jim to brutálně, mBank byla love brand. To samé se jí pak podařilo udělat i v ČR, na Slovensku maličko méně. Přesvědčili jsme lidi, že to myslíme vážně, bavíme se s nimi na rovinu, i když to je samozřejmě „odsaď podsaď“, neplatí to stoprocentně.

Říkal jsi, že jsi měl rozjednanou práci v Google. Co tě přesvědčilo jít pracovat do něčeho, co jsi do té doby vůbec neznal, a vykašlat se na něco tak „exkluzivního“, jako je Google?

Bylo to hlavně proto, že jsem věděl, že v Google bych byl jen jedno kolečko v obrovském stroji. Jako čerstvý absolvent jsem samozřejmě neměl šanci sáhnout si na extrasuperspešl pozici. Hlásil jsem se na místo ve Wroclavi (pro Čecha), kde jsem kalkuloval s tím, že by má polština mohla hrát kladnou roli, ale to bylo vše.

V mBank jsem dostal šanci rozjet si to tak, jak já budu chtít. To se prokázalo třeba v tom, že měsíc přede mnou tam nastoupila tisková mluvčí, kterou jsme vyhodili ještě před spuštěním banky – protože to nepochopila. Myslela si, že to bude jako v klasické bance, bohužel se spletla.

V čem byl problém?

Nebyla schopná zvládat to, že projektové řízení je postavené jinak a všechny procesy jsou mnohem flexibilnější, mohou se měnit za pochodu a že se zákazníci nebudou oblbovat. Vymýšlela způsoby, jak vyvolat umělý hype o přicházející bance na existujících fórech, třeba na Měšci. Poláci na to odpověděli: „Takhle ne, takhle to u nás nefunguje.“

Chtěla také kontrolovat všechny mé příspěvky na fóru – kvůli gramatice. Říkal jsem jí: „To jste se zbláznila. Kam bychom takhle došli? To bychom nikdy nic neudělali, na nic neodpověděli. Já kašlu na to, že píšu na začátku věty malá písmena, o to vůbec nejde. Na fóru je potřeba reagovat okamžitě a ne čekat, až mi to schválí mluvčí.“

A když to nepochopila, byla odejita ona, nikoliv já. To mě nakoplo v tom, že jde o moji zodpovědnost, když to zkazím a řeknu něco, co jsem neměl, je to můj problém, nikdo mě nebude kontrolovat, jestli jsem to napsal tak, nebo onak.

mBank to už má poměrně dlouho rozjeto v Polsku stejným způsobem jako u nás. Myslíš si, že je reálné, aby vydržela jako banka, v níž za 90% věcí neplatíš? S podobným konceptem přišla před 10 lety eBanka a nebyla schopná to udržet.

Myslím si, že to možné je. eBanka byla a je pro český trh benchmark, na základě jejího internetového bankovnictví nám říkají, jak je náš e-banking špatný, protože nemá tohle a tamto a tamty bezpečnostní prvky a támhleto a ještě něco.

(O zabezpečení internetového bankovnictví se Adam Zbiejczuk rozpovídá v další části rozhovoru.)

eBanka byla výborný projekt ve špatný čas, tak to vidím já. Udělali to velmi dobře, ale příliš brzo. Zaměřovali se na lidi, kteří fungují na internetu. Ale kdo byl na internetu v roce 1998–9 a kdo je tam dneska?

Překvapila vás některá skupina vaší klientely?

Vůbec jsme nečekali, že bychom měli velké množství lidí důchodového věku – a máme jich hromadu.

Jedna naše „kauza“ na fóru spočívala v tom, že při startu banky nikdo nepočítal s tím, že by si na účet u nás někdo nechával posílat důchod. Je to problém, protože banka musí mít smlouvu nebo nějakou dohodu s Českou správou sociálního zabezpečení (ČSSZ), která musí být reflektována v obchodních podmínkách. Spočívá v tom, že pokud dotyčný klient zemře, nečeká se na vyřízení dědictví a vyplacený důchod je vrácen zpět ČSSZ okamžitě jakmile o něj požádají. To musí být zakotveno v obchodních podmínkách, jinak banka nemůže dělat to, aby jakoukoliv sumu, která na daný účet přišla, odvedla zase zpět.

Zjistili jsme to tak, že nám důchodci začali říkat: „Ale my si k vám nemůžeme posílat důchody! Co s tím budete dělat?“ a my na to: „Aha!“ a začali jsme na tom pracovat. Protože na nás na fóru tlačili, museli jsme to začít řešit nestandardně tím, že s námi důchodci podepsali dodatek ke smlouvě, ve kterém deklarovali, že jsou oukej s tím, že až zemřou, peníze se vrátí ČSSZ. To je ve všech ostatních bankách v obchodních podmínkách schováno v paragrafu XYZ někde ke konci – v obchodních podmínkách, které nikdo nečte, ale musí to tam být. Je to trochu sadismus.

Než jsme naše obchodní podmínky změnili, chvíli to trvalo. Bývá jich natištěno vždycky hrozně moc a není tak možné je změnit ze dne na den, proto to zrychlené řešení s dodatky, které jsme udělali čistě kvůli tomu, abychom uchlácholili ty, kteří službu vyžadovali.

Měl jsem na fóru člověka s nickem tata2, který nám každý den psal, jaký je postup v dané záležitosti, a když jsem mu tři dny neodpověděl, byl nervózní a už říkal: „Ááá, vy na to ser…“ a já mu odpovídal: „Smlouva už je tam a tam, už je to domluvené, ale teď to ještě musí podepsat tihle a tamti.“ Nakonec se služba spustila a důchodci se na fóru předháněli, komu přišel důchod do mBank jako prvnímu. Tehdy jsem si naplno uvědomil, že internet dnes není záležitostí mne a mých kamarádů, ale i mých rodičů a prarodičů.

Mluvil jsi o tom, že eBanka přišla se svým konceptem moc brzy a proto neudržela bezplatné bankovnictví, ale přitom mBank v Polsku funguje jen o tři roky kratší dobu a nemá s tím problém. Myslíš si, že je to odlišností polského a českého trhu?

Rozhodně to nebyl jediný faktor. eBanka měla i jiné problémy – nedokázala se primárně dostat do plusu, byli ztrátoví skoro celou dobu své existence. To podle mého názoru souvisí s tím, že sice měli výborné běžné účty v CZK i v zahraničních měnách, ale víceméně neměli vyvinuté portfolio úvěrových služeb, což je pro většinu bank základem zisků. Neuměli prodávat úvěry a to jim de facto zlomilo vaz – dohromady s tím, že lidé v ČR byli konzervativní do té míry, že vyžadovali pobočky atd. Udělali z toho kočkopsa, snažili se vyjít vstříc i těm, kterým internet nebyl dost.

Stejně tak jako jsi říkal, že je pro banky důležité úvěrové portfolio, tak do velké míry vím, že banky žijí i z korporátní klientely. Co je u vás tím omezením spuštění účtů i pro právnické osoby a ne jen pro živnostníky?

Jsme pod polskou mBank a ta není totéž, co česká. V Polsku je jedním ze tří brandů jedné banky, BRE Bank. I v ČR jsme oficiálně BRE Bank, mBank je jen obchodní značka. Polská mBank je zaměřená na retail, na běžné lidi.

Samotná polská BRE Bank je něco jako ČSOB dávno dávno zpátky, „BRE“ znamená „banka rozvoje exportu“. Byla založena v roce 1986 a zprostředkovávala bankovní služby pro velké společnosti, zejména pro ty, které spolupracovaly se zahraničím. Dodnes se drží korporátního sektoru plus private bankingu pro nejbohatší lidi v Polsku, v této oblasti také získali spousty cen. V roce 2000–1 spustili jak mBank (nízkonákladovou, kompletně retailovou banku), tak MultiBank (něco mezi, dělá „affluent“ sektor, čili zámožnější jednotlivce a střední firemní klientelu). V ČR se nepočítá s tím, že by mBank dostala bratříčka nebo sestřičku ve smyslu dalších brandů, takže česká mBank bude výhledově obsluhovat rozsáhlejší portfolio klientů než ta polská. Ale protože naše systémy jsou vesměs jednotné s polskou mBank, znamená vytvoření účtu pro právnickou osobu vytvoření účtu úplně nového, který polská mBank nikdy neměla a mít nebude.

Takže narážíte na problémy spíše technologické implementace než právní?

Je to technologické, je to právní, má to spoustu různých úrovní. Budeme muset řešit například reporting do obou národních bank a do úvěrových registrů, protože existuje jiný úvěrový registr pro jednotlivce a jiný pro firmy… Takže pokud chceme vstoupit na pole právnických osob, musíme se zapojit do centrálního úvěrového registru atd. A to vše je běh na dlouhou trať, ať se snažíme, jak chceme.

Ale je to v plánu?

Ano, je. Ale já osobně nepředpokládám, že je reálné spustit to ještě tento rok.

Pokračování rozhovoru: Adam Zbiejczuk: Lidé brali mBank jako spasitele bankovnictví v ČR – o vkladomatech, embosovaných kartách, internetových platbách a o bezpečnosti internetového bankovnictví.
Přidej článek do své sociální sítě:
 • Facebook
 • TwitThis

Zaujal vás rozhovor? Přidejte si RSS 30minut.cz do své čtečky.

Komentářů: 103

Marie Grafová

10.04.2009

OT: Adam na fotkách parádně ladí s logem 30minut :)

mirecekp

10.04.2009

Díky za za článek. ZAse jeden co mě zaujal! U mBanky jsem od samého začátku a jsem naprosto spokojen, z počátku jsem ji bral jako takový český (PayPal) bral jsem ji jako internetovou banku, přišlo mi že tak byla prezentována ale nakonec jsem zjistil, že to je „obyčejná“ banka která se jen přes internet dá pohodlně obsluhovat. Fandím mPenězům at se dostanou do podvědomí a hlavně do pořádného provozu, chci platit okamžitě jako v kameném obchodu, otevřít peněženku (internet bankovnictví) zaplatit (odeslat peníze) a přijemce už je má v kase… Miluju ten převod mezi účty mBank. Čekání na peníze ze zakázky 2 dny je smrt…
Ale stále si udržuji učet u ČSOB pro hotovostní vklady, byť za hotovostní vklad platím, ale mBanku nemám nikde poruce, ještě pořád jsou peníze v hotovosti v oběhu a dokud nebudou nějaké „vkladomaty“ (alespon v kazdem desetitisicovem meste) tak si musím udržovat ještě jeden účet..

Misha

10.04.2009

líbí se mi ten Adamův titul „Wembarketing Specialist“. To je snad ještě výstižnější než webmarketing :)

Hannes

10.04.2009

pomerne zajimavy rozhovor, jen tak dal. ten pristup mbank ke klientum a forum vubec se mi libi, o nece mene spokojenejsi uz jsem s novou tak trochu podelavkou v podobe emaxu plus…

Jiri Benes

10.04.2009

mBanka mne ted velmi zklamala klamavym informovani o zmenach sporicich uctu. mBank by si mela uvedomit, ze nabrala hlavne klienty, kteri jsou citlivi na chovani banky a na ceny, Pokud se zkazi neni problem jit o dum dal.

Robert

11.04.2009

mBanka byla jen velky hype, vsichni ocekavali zazraky a ty neprisly. Naopak se ted sluzby jeste zhorsuji, viz zniceni eMaxu, jinak se to rict neda. eMax+ s temi omezujicimi podminkami muze pouzivat pouze debil, ktery se nepodiva po jine bance, ktera da lepsi urok a bez jakychkoli omezeni. Navic to neustale vychvalovani nejlepsich sporicich uctu na trhu v dobe, kdy jsou jedny z nejhorsich, spermie s 3.5% v reklamach v dobe, kdy uz byl urok na 2.7%… Take mam ucet v mBank, ale nepouzivam ho. Ono jaksi neni proc, v RB mam vse krom transakci take zdarma i s plnohodnotnymi kartami, sporim ve Fiu a ted GE, takze mi jako beznemu obcanovi nema „nizkonakladova“ mB co nabidnout.
Takze pane Zbiejczuku, pozdravujte Jirku Bacu a zpatky na stromy :)

Marie Grafová

14.04.2009

Na posledních pár komentářů bude odpovězeno v pokračování rozhovoru :)

lada

24.06.2009

Robertovi: Koukám, že jinde je vše lepší, ale já o tom přesvědčený nejsem, jiné banky též změnily, přes ujištování %, a nic nikomu neřekli, až dodatečně poslaly dopis. Z 3,55 na 3,05 a pak rychle na 2% (od února do dubna za cca 1,5 měsíce Oberbank) a minimum bylo 50.000,– vklad. Osobně jsem zažil. RB je dnes na 3%, tak myslím že nic lepšího moc není a nebo s různými omezeními. Srovnatelné mě přijde pouze Ingkonto 2,5%. GE má spořicí účet Genius 3% nad 40 000 Kč, jinak 0,1%. Poklesli také z 3,6%.
Karty neznám a použití mě zajímá jen v Česku, ostatní je nadtandard. Jsem zvyklý celý život na hotovost a nemám s tím potíž. Nejsem megaloman, ale uspořím ročně stovky korun na mKontu.
A Roberte co je to za typ účtu co vychvaluješ u RB, napiš.

Robert

25.06.2009

lada: ano, jinde to JE lepsi. GE pokleslo s urokem na sporicim uctu na 3%, ale porad nema zadne podminky pro vybery, jako Emax plus. Cili ma vyssi urok a bez podminek. 40k jako minimalni vklad nepovazuju za problem, kdyz sporim, stejne tam mam vic, takze na tom mi nezalezi.
Pouziti karet me zajima HLAVNE v zahranici. V CR si muzu vybrat kdykoli hotovost bankomatem, ale v zahranici je to drahe (AU, UK a HKG otestovano), proto se vzdy snazim šetrit hotovost a platit kartou, abych mel hotovost pro pripad nejake nouze.
Ty na mKontu usetris rocne za vedeni uctu proti uzivatelum ostatnich bank, nikoli proti mne. Mam uplne obycejne eKonto v ebance, jen splnuju podminky pro premium, tj. obrat 25kkc mesicne. Taky mam vedeni uctu zdarma jako ty, ale jeste mi banka dava +10 korun mesicne navic. Takze shrnuto proti tve nule za vedeni ja jeste 120 korun rocne vydelam. A to mam lepsi e-banking, bezproblemove karty od dvou asociaci a rychlou banku pro e-platby. Ebanku pouziva spousta shopu, mBank zatim ne.
Co mas tedy lepsi v mBank proti me? Proc bych mel pouzivat mB? Ma snad pro mne neco lepsiho, nejakou sluzbu, kterou nemam v eB zdarma? Vic nez zdarma uz je jen situace, ze mi banka jeste plati a i to uz eBanka dela.

lada

25.06.2009

Díky za odpověď Roberte. A když nejsem klient co dělá obraty, asi myslíš 25,000,– Kč / měsíc, tak je to pořád stejně výhodné? Firemní účet mám jinde a používám mBank jen na platby za energie apod. + celkem výhodné spoření. Jeden příkaz měsíčně se dá nahradit více účty na eMax Plus. Jo není to asi komfort, ale funguje to a dá se spoření strukturovat. Pořád je to tedy výhodnější na eBank i bez obratů? Když vynechám karty a jejich použití?

lada

25.06.2009

Tak jsem si dal tu práci a vlezl jsem Roberte do ceníku RB. Pokud protáčíš měsíčně 25.000,– účtem asi to je zajímavé, ale nemášli hypotéku, nežiješ draze a platíš běžné povinnosti jako nájem a energie či nespoříš více jak 500tisíc apod. nepřipadá mě to výhodné.
Protože sice dostaneš 10,– Kč měsíčně, ale kolik zaplatíš na poplatcích je ve hvězdách. Zběžně to vypadá dost, nebavilo mě to počítat, ale taxy jsou podobné jako jinde za příkazy, kartu, výběry a mnohé jiné. Struktura ceníku je příliš nudná a složitá, takže najednou tě někde cosi naběhne ani nevíš. Tohle mají jiné banky také a pak tě to na účtu sečtou. No díky.
Lepší je přehled. Jo účet má pár zajímavých věcí, ale bez toho se dá žít …

Robert

26.06.2009

Lado, pouziti vice uctu eMax plus je sice mozne, ale zbytecne krkolomne. Navic tim lide davaji mBance najevo, ze pristupuji na jeji hru, kdyz to pouzivaji, takze muzou cekat do budoucna jen dalsi omezeni. Kdyby to bojkotovali, neboj ze by se banka sakra rychle nerozmyslela to vratit zpet na puvodni neomezenou verzi :) Takhle mB vidi, ze lidi sice pyskujou, ale zvyknou si, tak jim priste krouhne zase neco jinyho…
Pro me je aktualne nejlepsi sporeni v GE za 3%, to je bez podminek s vyberama porad lepsi nez mB. Az se zhorsi v GE podminky, pujdu proste hned jinam, par kliku myskou a prevod je hotov.
Karty a jejich pouziti pri vyberu banky nevynechavej, dnes je to jiz hodne dulezita vec, spousta lidi se na karty spoleha a potrebuji, aby fungovaly, ne aby si lidi museli stezovat, ze tam a tam nejdou. Osobne mam delfina z mB take, ale zklamal v Rakousku a ve Francii, takze uz ho nepouzivam. Proste se na nej neda spolehnout, ze bude v pripade potreby fungovat. To je myslim na bankovni produkt mizerny vysvedceni.
Ebanku bez obratu 25k nemuzu hodnotit, to bude hodne drahe, plati se za vsechno :( Nicmene nahonit si kreditni obrat neni zadny problem, staci ti druhy ucet treba v mB, nebo ma manzelka nekde ucet, kam prelejes penizky z eB a pak zase zpet a kredit naroste. Tak se to dela, kdyz nemas prisun 25k mesicne. Ja to tak nedelam, ale funguje to, navic pokud pouzijes něčí ucet v eB, navýšíš kredit i jemu, takze si pomuzete vzajemne :)
Nevim, zda ziju draze, doufam ze ne. V obchodech platim vetsinou kartami krom drobnych nakupu, hypoteku nastesti nepotrebuju. Z eB platim elektrinu, stahuji si to sami inkasem. Najem plati pro zmenu manzelka ze sveho uctu, abysme se podelili. Vetsinou tam mam dve transakce mesicne, coz je 6 korun, takze jsem porad v plusu i s poplatkama. Za obe karty neplatim samozrejme nic, ani mesicne ani rocne, to je u premia taky zdarma. Jedna plna emboska a jedna elektronicka karta. Kdyby mi tam nabihaly nejake podezrele poplatky navic, to bych v te bance fofrem skoncil, nenecham si kalet na hlavu.
Mne se eB vyplati proste vice nez mB, protoze ma lepsi sluzby, ktere pravidelne vyuzivam a presto jsem i s poplatkama v plusu. Nekomu jinemu se vyplatit nemusi, pokud ma nizky mesicni obrat, nebo ma hodne odchozich transakci nebo casto vybira z cizich bankomatu. Kazdemu co jeho jest, kazdy si muzeme svobodne zvolit, kde budeme mit svoje penizky ulozene.
Jeste kdyby eB zavedla vyber z bankomatu v zahranici zdarma, bude pro me asi naprosto idealni, takhle tomu furt neco chybi :)
Pro nekoho jineho muze byt ale eB ekonto totalne predrazeny paskvil, ze by si ho nevybral, to je samozrejme. Proto tu mame ty moznosti volby.

mstepan

13.10.2009

Mam ucet jak v RB tak v Mbank takze srovnani jedinecne :-) Co se tyce pristupu k zakaznikovi a schopnost vyresit „nestandardni“ pozadavek vyhrava RB na cele care a na poplatky navic pak klidne zapomenete. Co se tyce RB neumi pecovat o dlouhodobe klienty zhorsujicimi se podminkami uctu jim neustale dava najevo ze jsou pro ne nedulezitou soucasti jejich podnikani. Mam reseni zalozim si dalsi ucet a budu verit ze casem najdu
bankovniho partnera na urovni.

Carolina Bianca

08.01.2016

Ahoj,
Všichni jsem tak šťastný, rozdávat své velké svědectví o tom, jak jsem dostal moje touha výše úvěru od pana Franklina Scott úvěr společnosti, chci rychle využít této příležitosti, aby celý svět ví, o to, Am paní Karolína Bianca z USA, byl jsem v Hledání úvěru založit svoji vlastní firmu na podporu svého manžela, pokud jde děti výdaje, takže jsem šel on-line hledat půjčku, když jsem narazil na několik úvěrů, které podvádět a scammed mou málo peněz v tomto procesu době jsem dostal zmatený i don 't ani vědět, co dělat, už proto, že málo peněz jsem měl s sebou odvezli těmi podvodnými bastardi, které se nazývají skutečné půjčky věřitelé, tedy na jeden věrný den, jak jsem byl procházení internetu hledal práci i narazil některé svědectví komentoval na fóru jeden pan Fred, a paní Monica Luis o tom, jak získat jejich půjčku od pana Franklin Scott úvěr společnosti E-mail: franklinosayandescott@gmail.com Tak jsem si řekl, že musím dát tuto zkušební verzi, protože jsem byl tak vyděšený pokud jde o to, co ostatní věřitelé mi učinili, tak jsem šel napřed vzal svůj osobní e-mailovou adresu, která byla v těchto připomínek na fóru, tak jsem ho kontaktoval ho informoval, že jsem byl označovaných k němu některé zákazníky, aby přijali jejich úvěr od jeho společnosti pan Fred, a paní Monica Luis, Takže když uslyšel, že byl velmi šťastný, o tom, tak on mi, že jsem v správné společnosti ujistil, kde bych mohl přijímat Má touha výše úvěru, dali mi, že dlužník formulář žádosti o úvěr pro vyplnění a zpět, udělal jsem všechno, že vzhledem k tomu, je to všechno moje potřebné informace to o mně, takže jsem byl dán podmínky a stav jejich společnosti Vše proběhlo hladce bez zbytečného odkladu, v ne méně než 24 hodin jsem byl informován, že mé úvěru platnou částku ve výši $ 6.000.000 USD byla zaregistrována a schválena jejich úvěrovou představenstva správce, takže v tomto procesu době jsem byl tak šťastný, když mi řekli, že by je měli poslat bankovní spojení, ale byl jsem trochu skeptický o tom, že tak jsem řekl, mám důvěru a věří, pro tuto výzvu věřitele pan Franklin Scott, dal jsem jim prostřednictvím bankovního účtu, takže překvapivě i přijímat a upozornění z mé banky, která má účet byla připsána s částkou $ 6,000,000 USD pana Franklina Scott. Tak jsem mu naléhavě email, že jsem se dostanu svůj úvěr úspěšně, takže moji milí bratři a sestry se tam stále hledají skutečné úvěr společnosti budu rad, abyste laskavě kontaktujte pana Franklina Scotta s tímto stejným E-mail: franklinosayandescott@gmail.com~~HEAD=pobj a Vím, že bude také vám pomohou s vaší touhy výše úvěru v pořádku, e-mail je dnes, a budete rádi, že jste udělal.
Paní, Carolina Bianca.

sergey yakubova

12.01.2016

Konstantní úvěrové firmy, dáváme z úvěrů úrokové sazby 0f 3 %.

Dobrý den, pane / ma am.
Jsme soukromá společnost a nabízíme úvěry s nízkými úrokovými sazbami, určování výše úvěru je mezi $ 2.000 na 100.000.000 půjčky podmínek dolarových půjček pro rozvoj podnikání: edge / konkurenční obchodní expanzi.
Nabízíme širokou nabídku půjčky
Nabízíme širokou nabídku půjčky

 • Osobní půjčky (zajištěné a nezajištěné)
 • Obchodní úvěry (zajištěné a nezajištěné)
 • Úvěr konsolidace

Děkujeme vám za čas přečíst tuto reklamu.
Další informace a dotazy pošlete e-mail na nás dnes na
Constantloanfirm@gmail.com
Nebo můžete whatsapp mě s tímto číslem: +2348162022629.
Díky za váš čas a já se forword v hereing od vás
Sergej Yakubova.

Paní Alex Jean Senekal

22.02.2016

Dobrý den všem.

Potřebujete půjčku? Jste v dluzích? Chcete začít podnikat a potřebujete kapitál? Potřebujete půjčky nebo financování z jakéhokoli důvodu? Vaše pomoc je konečně tady, jak jsme rozdávat půjčky všem na levné a dostupné úrokové sazby o pouhá 3%, s dobrými úvěrových podmínek v případě zájmu laskavě kontaktujte nás ještě dnes prostřednictvím: jean.senekal40@gmail.com

Poznámka; poslat podrobnosti jean.senekal40@gmail.com

S pozdravem. Paní Alex Jean Senekal

Pastor Williams Peters

27.02.2016

Jste ve finanční potíže? Máte ke konsolidaci úvěru
dluh, stavebnictví, realitní úvěry, refinancování nebo osobní záležitosti
Pohotovostní peníze? Jste obchodní muž nebo žena plánování
rozšířit své podnikání, nabízíme půjčky všeho druhu. V případě, že
zájem, kontaktujte nás prostřednictvím
pmlh927@gmail.com

Dan

07.03.2016

Dobrý den, já jsem Dan Oscar, finančník kolegové a já jsem se specializuje na projektové financování pro jednotlivce, firmy, podniky a organizace úvěr?

V případě zájmu nás kontaktujte s následujícími údaji níže

Celé jméno:
Země:
Adresa:
Stát:
Částka potřebná:
Trvání:
Tel:
Stáří:
Sex:
Povolání:
Důvod:
Typ projektu:
Kolik vynaložené na projekt tak daleko:

Danny B Oscar
danoscar9@gmail.com

biskup Johnson

24.03.2016

Potřebujete naléhavou úvěr?

Jsme schválila vláda / registrovaných finančních společností. Jste v jakékoli finanční krize? Potřebujete úvěr refinancovat svůj domov, nebo rozšířit své podnikání? Potřebujete úvěr uhradit naléhavé dluhy a zůstat u jednoho věřitele? Potřebujete úvěr splatit své účty lze podpořit své vzdělání atd? Nabízíme úvěr k jednotlivým & spolupracovat subjekty, které potřebují finanční pomoc ve výši 3% úrokové sazby nabízíme místní a mezinárodní půjčky! Máte-li zájem o získání úvěru, neváhejte a zašlete svůj požadavek na nás prostřednictvím e-mailu: bishopjohnsonphillip@gmail.com

Pozdravy.
biskup Johnson

Kadiri

30.03.2016

To je informovat širokou veřejnost, že jednoduchá půjčka byla nyní ven na 2% úrokové sazby, pouze jsou zapotřebí vážní lidé zaregistrovat. Kontaktní e-mail: ferdinandleofinance@gmail.com

Sean Kent

27.04.2016

Hledáte velmi skutečné úvěr? Za přijatelnou úrokovou sazbou? Zpracováno během 2 až 5 pracovních dnů. Už jste byla odmítnuta neustále podle svých bank a jiných finančních institucí? Zde je legitimní nabídky, protože otázka úvěru a bezpečnost je něco, co zákazníci jsou stále více znepokojeni, Gratuluji vám, úroková sazba pro naší nabídky je 3% Pokud máte zájem o získání finanční pomoci, kontaktujte nás ještě dnes na adrese: seankentco-operative@hotmail.com.

Žadatel Osobní údaje.

Tvé jméno:
Částka potřebná:
Vaše země:
Půjčka Doba trvání:
Vaše adresa:
Telefonní číslo:
Měsíční příjem:
Sex:
Vaše číslo Fax:
Tvůj věk:

Kontaktní osoba: Sean Kent.
E-mail: seankentco-operative@hotmail.com

david

30.04.2016

Ahoj

Jsem pan David kelvinech Soukromé úvěru věřitele Hledáte podnikatelský úvěr, osobní úvěry, hypoteční úvěry, půjčky na auta, studentské půjčky, konsolidace půjček, nezajištěných záruky, rizikový kapitál, atd … Nebo jednoduše odmítnout půjčku od banky nebo finanční instituce pro jeden nebo více důvodů? Jste správné řešení pro úvěr! nabízíme půjčky podnikům a jednotlivcům s nízkými a cenově dostupné úrokové sazby ve výši 2%. Takže pokud jste
Zájem o rychlé a zaručeného úvěru. laskavě vyplňte formulář úvěru Níže a e-mailů nám ho dnes Via: stewartd887@gmail.com
JMÉNO:.......­.........
STÁŘÍ:.......­..........
SEX:.........­..........
STAV:........­............
Kontaktní telefonní číslo: ................
ADRESA:......­.............­...
MĚSTO:.......­............
STÁT:........­............
ZEMĚ:........­...........
PSČ:.........­............
POVOLÁNÍ:....­.............­......
MĚSÍČNÍ PŘÍJEM:......­..............
Částka potřebná: .............­.........
Všechny údaje o bance: .............­.......
KDYŽ JE POTŘEBA:.....­.............­.......
Účel úvěru: .............­...........
V konkurzu nebo NOT: .............­.............
SPLACENÍ DOBA: .............­..........
E-MAIL.........­.............­.........

Laskavě Napište nám ještě dnes, aby se vaši rychlou, se zárukou a Snadná půjčka
Čekají na svou rychlou odezvou

Pozdravy,
David Kelviny

Sean Kent

10.05.2016

Hledáte velmi skutečné úvěr? Zpracováno během 2 až 5 pracovních dnů Získání úvěru legitimní byly vždy velký problém pro zákazníky. Problematika úvěrů a bezpečnost je něco, co zákazníci jsou stále více znepokojeni hledání úvěr z legitimních věřitele. nabízíme všechny druhy půjčky na nízkou úrokovou sazbou 3% při získávání finanční podpory, Gratuluji vám, kontaktujte nás e-mailem: seankentco-operative@hotmail.com

Žadatel Osobní údaje.

Tvé jméno:
Částka potřebná:
Vaše země:
Půjčka Doba trvání:
Vaše adresa:
Telefonní číslo:
Měsíční příjem:
Sex:
Vaše číslo Fax:
Tvůj věk:

Kontaktní osoba: Sean Kent.
E-mail: seankentco-operative@hotmail.com

Mr Jones

18.05.2016

Dobrý den, já jsem pan JONES CHRIS, soukromá půjčka věřitel, který dává život časové příležitost úvěrů. Potřebujete půjčku, aby urychleně splatit své dluhy nebo potřebujete úvěr pro posílení svého podnikání? Byl jste odmítnut bank a dalších finančních institucí? Potřebujete konsolidační úvěr nebo hypotéku? hledá více, protože jsme tu proto, aby všechny své finanční problémy, kterým konkrétní minulostí. Půjčujeme prostředků jednotlivcům, které potřebují finanční pomoc, které mají špatnou kreditní nebo potřebují peníze na zaplacení účtů, aby investovali na podnikání ve výši 2%. Chci, aby tento prostředek používat Vás informovat, že jsme poskytují spolehlivé a příjemce pomoci a bude ochoten nabídnout úvěr. Tak kontaktujte nás ještě dnes prostřednictvím e-mailu na adrese: joneschrisloan@gmail.com)

Juan Diego

24.05.2016

Ahoj,
Jsem Juan Diego, soukromá půjčka věřitel, který dává život časové příležitost úvěrů. Potřebujete půjčku, aby urychleně splatit své dluhy nebo potřebujete úvěr pro posílení svého podnikání? Byl jste odmítnut bank a dalších finančních institucí? Potřebujete konsolidační úvěr nebo hypotéku? hledá více, protože jsme tu proto, aby všechny své finanční problémy, kterým konkrétní minulostí. Půjčujeme prostředků jednotlivcům, které potřebují finanční pomoc, které mají špatnou kreditní nebo potřebují peníze na zaplacení účtů, aby investovali na podnikání ve výši 2%. Chci, aby tento prostředek používat Vás informovat, že jsme poskytují spolehlivé a příjemce pomoci a bude ochoten nabídnout úvěr. Tak kontaktujte nás ještě dnes prostřednictvím e-mailu na adrese: (diegosaintloans@outlook.com)

Daniel

31.05.2016

Ahoj,
Jsme křesťanská organizace, která vznikla na pomoc lidem v potřebách pomáhá, jako je finanční help.So, pokud se chystáte přes finanční potíže nebo jste v každém finančním chaosu, a budete potřebovat finanční prostředky k zahájení vlastního podnikání, nebo potřebujete úvěr urovnat svůj dluh nebo splatit své účty jazyce pěkný podnikání, nebo jste zjišťují, že je těžké získat kapitál úvěr od místní banky, kontaktujte nás ještě dnes prostřednictvím e-mailu danielwallsloancompany@gmail.com~~HEAD=pobj pro bible říká: "" Luke 11:10 Každý, kdo prosí, dostává; ten, kdo hledá, nalézá; a tomu, kdo tluče, bude otevřeno dveře ", takže nenechte tyto příležitost projít se, protože Ježíš je stejný včera, dnes i navěky more.Please nich je pro vážné smýšlející a Bůh se bát lidí.

ÚVĚR PŘIHLÁŠKA výplně a RETURN

Jméno:.......­..........
Příjmení.....­...........
Sex:.......
Datum narození:....­.............
Místo narození:....­.........
Stav:........­.........
Povolání:....­.............
Měsíční příjem:........
Domácí adresa:............
Telefonní číslo:.......­...........
Město:.......
PSČ.............
Stát:......
Země:........­.......
Částka půjčky :............
Výpůjční lhůta: ..................
Účel úvěru: .........
Emailová adresa:............
Už jste aplikovány před? .......

E-mail: (danielwallsloancompany@gmail.com)

leonardo sanchez

05.06.2016

Dobrý den, já jsem pan Leonardo Sanchez, soukromá půjčka věřitel, který dává život časové příležitost úvěrů. Potřebujete naléhavou úvěr zrušte své dluhy, nebo budete potřebovat kapitálové úvěr zlepšit své podnikání? Už jste byl odmítnut bank a dalších finančních agentur? Potřebujete konsolidační úvěr nebo hypotéku? Podívejte se žádná další, protože jsme tu pro všechny vaše finanční problémy v minulosti. My úvěrových fondů ve vztahu k jednotlivcům, které potřebují finanční pomoc, které mají špatnou kreditní nebo potřebují peníze na zaplacení účtů, aby investovali na podnikání ve výši 2%. Chci, aby tento prostředek používat Vás informovat, že jsme se poskytnout spolehlivé a příjemce pomoci a bude ochoten nabídnout úvěr. Tak kontaktujte nás ještě dnes prostřednictvím e-mailu na adrese: (sanchezloanfirm@gmail.com)

lucas

06.06.2016

Dobrý den Každý One,

Nikdy jsem nevěřil, že stále existují legitimní úvěr společnosti na těchto stránkách, minulý týden jsem byl procházení tohoto webu jsem narazil svědectví vyslán Jiří na tom, jak získal svůj úvěrový fond ze Sir Allan Company, bála jsem se kontaktovat Sir Allan zpočátku ale nemám na vybranou a pak se obrátit Sir Allan, protože jsem byl opravdu ve finančním chaosu jsem se skoky víry a kontaktní Sir Allan, upřímně já mám fond do 48 hodin bez zbytečného odkladu od sira Allan Company.

Sir Allan Investice je opravdu důvěryhodně společnost poskytující úvěr, velmi tvrdě pracují na pomoc lidem, kteří jsou ve finančních obtížích, co víc můžu říct vděčný, můj radí lidem, kteří mají finanční potíže kontaktu Sir Allan Scott dnes na adrese: allanfinancialinvestment@yahoo.com i vás ujistit, nejlepší teprve přijde ve vašem životě.

Díky.

frank james

18.06.2016

Potřebujete financování?
Potřebujete úvěr pro obchodní nebo osobní potřeby?
Naše společnost se nachází ve Spojených státech amerických.
Nabízíme úvěr na jakoukoliv osobou nebo společností s úrokovou sazbou 3% ročně.
Pro další informace, obraťte se na nás prostřednictvím e-mailová adresa: surestartloanfirm@gmail.com

Poznámka: Kontaktujte nás pouze přes tuto e-mailovou adresu: surestartloanfirm@gmail.com
Skype: surestartloanfirm
Copyright 2016 USA®

Sir Rashide Abdulahi

24.06.2016

Pozor !!! Nabídka půjčky

Jsem pan Rashide Abdulahi soukromá půjčka věřitelem. dostáváme všechny druhy úvěru, dáváme z úvěrů za nízké úrokové sazby ve výši 3% a dobrých pracovních podmínek, pokud potřebujete úvěr pro podnikání nebo splatit své účty pak se doporučuje, aby nás kontaktovat pro kterou poskytujeme kvalitu služby, které vám bude spokojen. email: Rashideabdulahiloanfirmhelp@hotmail.com

Výpůjční služby k dispozici, zahrnují:

 • Obchodní úvěry.
 • osobní půjčky.
 • Obchodní úvěry.
 • Investice úvěry.
 • Vývoj úvěrů.
 • Získání půjčky.
 • Úvěry ze stavebního spoření.
 • Obchodní úvěry a mnoho dalších:

jsme vykreslit všechny druhy úvěru dobrými službami, kontaktujte nás emailem: Rashideabdulahiloanfirmhelp@hotmail.com
Díky
pan Rashide

merit hope

01.07.2016

(Merithope6@gmail.com)
Dobrý den, jsem paní, Merit naději. legitimní a spolehlivé úvěru věřitele, nabízíme půjčky na bydlení, půjčky na auta, hotelové úvěry, komerční nabídku, kteří musí aktualizovat všechny finanční situace ve světě / podniku na pomoc těm, kteří se zaregistrovali peníze věřitele, osobní půjčky, hypotéky, úvěry ze stavebního spoření, nízká úroková sazba ve výši 2% atd hlavním městě, podnikatelské úvěry a špatné úvěrové půjčky práci, nastartovat. My financování projektu po ruce a vaši firmu / partnery a já bych chtěl nabídnout osobní půjčky svým klientům z USD 12.000 dolarů na $ 8000000, euro a jen liber. Dávám podnikatelských úvěrů,
Osobní půjčky, studentské půjčky, půjčky na auta a půjčky platit účty. jestli ty
Potřebuji půjčku musíte udělat, je pro vás mě kontaktovat přímo
V: (merithope6@gmail.com)
S pozdravem,
Paní: zásluha naděje
E-mail: (merithope6@gmail.com)

Poznámka: Všechny reakce by měla být zaslána na adresu: (merithope6@gmail.com). kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu pro více informací

Richard Bradley

16.07.2016

Hledáte cenově dostupný a spolehlivý úvěru společnosti? Kontaktujte prudentialfinancialservice@gmail.com pro více informací.

michael duro

21.08.2016

Dobrý den, já jsem pan Michael duro, soukromá půjčka věřitel, který dává život časové příležitost úvěrů. Budete potřebovat naléhavou úvěr zrušte své dluhy, nebo budete potřebovat kapitálové úvěr pro vaše podnikání? Byl jste odmítnut bank a dalších finančních institucí? Potřebujeme konsolidační úvěr nebo hypotéku? Hledat nic víc, protože jsme tu proto, aby všechny své finanční problémy věcí minulosti. My půjčit finanční prostředky od fyzických osob, které potřebují finanční pomoc, které mají špatnou kreditní nebo potřebují peníze na zaplacení účtů, investovat do podnikání ve výši 2% .II chtít tento prostředek používat Vás informovat, že jsme se poskytnout spolehlivé a příjemce pomoc a nabídne úvěr. děkuji, prosím, kontaktujte nás ještě dnes na adrese: michaelduro30@gmail.com

DROSCH

29.08.2016

Vítejte na Drosch výpůjční služba Company (personalizované služby pro všechny své finanční potřeby) My, Drosch úvěr Poskytovatelé nabízí úvěr za velmi nízkou úrokovou sazbou 3%, nabízíme Osobní půjčky, konsolidaci dluhu úvěr, rizikový kapitál, podnikatelský úvěr, vzdělávací úvěr, Home Loan a úvěr z jakéhokoli důvodu a naléhavé potřeby !. s maximální dobou trvání 10 let. Už jste byla odmítnuta vaší banky? Máte špatné úvěry? Máte nezaplacené účty? Jste v dluzích? Potřebujete založit firmu? Worry ne více, protože my jsme tady, aby vám nabídnout nízké úrokové půjčku. Náš úvěr se pohybuje od $ 5,000.00 na $ 50 000,000.00 také Půjčujeme v USA DOLARECH eura a libry !! Předán dál na e-mail: e.droschklaus@gmail.com~~HEAD=pobj pro více informací.

Wilecia Berbana

31.08.2016

Co neuvěřitelný příběh v mém životě, jsem paní Wilecia Berbana, v současné době žije v New Yorku, USA. Jsem vdova v okamžiku, kdy se třemi dětmi a byl jsem uvízl ve finanční situaci. Poslední dva měsíce jsem potřeboval k refinancování a platit své účty a některé další vážné dluhu. Hledal jsem o půjčku ve výši $ 650,000.00 USD pak jsem si požádat o půjčku v jednom z úvěru společnosti on-line, kde jsem byl podvod, o 3,800,00 $ USD v poskytování úvěrů ve Velké Británii, ale když jsem dal si stěžují, můj dobrý kamarád řekl, mi, že jediné místo pro získání úvěru on-line je zlato výpůjčce fIRMA společnost je 100% zárukou, že když jsem se vztahují na podnikatelský úvěr jsem se dostat půjčku bez zbytečného odkladu v transakci, tak jsem to udělal, s velkým strach v mém srdci neztratit peníze podruhé. Bratři a sestry chci, abyste věděli, že stále existují dobří lidé na světě můžeme důvěřovat a mít víru dále. S radu svého přítele, v němž jsem požádat společnost o půjčku minulý týden a ke svému největšímu překvapení jsem právě dostal svou půjčku včera. Moje naděje a důvěry bylo všechno pryč, ale teď i nový existují skutečné úvěr firma můžeme věřit. Používám této příležitosti, aby Vás informovat všechny, že pokud jste v nouzi úvěru, nejdou jinde, kde tak špatně o půjčku. Zjistil jsem, že skutečný úvěru věřitele, který vám může pomoci, protože HES mi řekl, že úspěch těchto společností je jeho hrdost i Chcete-li nemocný o půjčku ve zlatě PŮJČKA firma. Zde jsou firemní e-mail: goldloancompany1234@gmail.com a slibuji vám, že bude váš život nikdy zůstat ještě jednou totéž,
I bude čekat slyšet svůj vlastní svědectví.

Paní Wilecia Berbana

Zuma Loans

07.09.2016

Dobrý den, jste v potřebují finanční pomoc? Přemýšleli jste o získání úvěru? Pravděpodobně jste byl odmítán místními bankami v hledání získání úvěru. Vyhledávání žádná další, jsme v současné době nabízí dlouhodobý i krátkodobý úvěry širokou veřejnost. Můžeme vám pomoci s půjčkou při velmi nízkém zájmu rate.Email nás teď zumaloans@mail.com nebo zumaloans@gmail.com

HelenaRobeson

05.11.2016

Hledáte půjčku? Nebo jste byli odmítla půjčku u banky nebo finanční instituce pro jednoho nebo několika důvodů? Máte správné místo pro váš úvěr řešení tady! HelenaRobeson úvěr firma jsme omezeni v rozdávat úvěry společnostem a jednotlivcům s nízkými a cenově dostupné úrokové sazby ve výši 2%. Prosím, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu dnes přes HelenaRobeson63@gmail.com:
ŽADATEL DATA:
  1) Celé jméno:
  2) Stát:
  3) Adresa: a
  4) Stát:
  5) Sex:
  6) Stav:
  7) Povolání:
  8) Telefonní číslo:
  9) V současné postavení v místě výkonu práce:
  10) Měsíční příjem:
  11) Půjčka Částka potřebná:
  12) Půjčka Doba trvání:
  13) Účel úvěru:
  14) Náboženství:
  15) Už jste použili dříve;
  16) Datum narození;
  Díky,
Paní Helena Robeson

felicia johnson

10.11.2016

Budete potřebovat naléhavou půjčku zřídit své podnikání? Nebo platit své účty za nemocnici? My rozdává půjčky @ 3% sazby, takže pokud budete potřebovat skutečný úvěr společnosti půjčku od obraťte se na (feliciafunds@gmail.com)
Felicia Johnson
Díky

remmy jones

14.11.2016

Jste obchodní muž nebo žena?
Vypadá to velmi reálné úvěr
Rychlost Rychlost zpracován tak, aby 2 z 5
Ve všední dny? Pokud máte nízký kredit skóre
Zjistí, že je obtížné získat úvěr od hlavního města
Místní banky / dalších finančních institucí? neboj
Zde je vaše šance
I nabízejí půjčky Professional jednotlivce, firmy pracující s
Realitní kanceláře všechny typy podniků
financování ve výši $ 5,000.00 min. na
$ 50,000,000.00 Max. 3% úrokové sazby.
Nabízíme cenově dostupné půjčky;

 • Business Finance /
 • Nezajištěných úvěrů
 • Obchodní úvěry
 • Dluh Konsolidace půjček Company
 • Capital Pujcky
 • Osobní půjčky
 • Rizikový kapitál Pujcky
 • Real Estate Credit &
 • Hypotéky.

Kontaktujte nás ještě dnes pro skutečné úvěru Email remmyjones2@gmail.com~~HEAD=pobj

Do you need Financial Assistance?

15.11.2016

Do you need Financial Assistance?
Do you seek funds to pay off credits and debts?
We give out loan with an Interest rate of 1.00%
Please, contact us for more information: PergoCF@qualityservice.com
Please contact us for your secure and unsecured Loan at an Interest rate of 1.00%, Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@qualityservice.com

Our commitment is to make business ownership a viable career for individuals who struggle to raise finance.
We provide affordable loans and mentoring to help these individuals to start up and succeed. We offer low-interest personal loans to help fund your business ideas and free businesses support to give you the confidence to succeed.

We offer a wide range of financial services which includes: Business Planning, Commercial and Development Finance, Properties and Mortgages, Debt Consolidation Loans, Business Loans, Private loans, Home Refinancing, Hotel Loans student loans with low interest rate at 1.00%
If you are interested to get a loan then kindly write us with the loan requirement.

Please, contact us for more information: PergoCF@qualityservice.com
Yours Sincerely,
Mrs. Ceren Kelly
PergoCF@qualityservice.com

We look forward to hear from you ASAP

Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@qualityservice.com

dalek

19.11.2016

Zdravím všechny, jsem tady, aby všichni víte o velmi dobrou príležitost stát se bohatým,
pokud jste chudí nebo chcete-li platit své úcty, mužete stiil získat peníze od nás,
pokud budete potrebovat nejaký druh úveru, obratte se na správce prostrednictvím e-mailu: perezaguero14@gmail.com
on vám dá skutecný úver, já mám pujcku vcera a já cam tak štastne.
získat úver od nich a budete spokojeni.

Patricia

22.11.2016

Jsem Linda Sokoloff z PA Erie, já byl jednou obětí podvodu loni, když moje co dělník v kostele mi přímo do soukromého věřitele, nacházející se v Texasu, který jsem nakonec Kontakt Minulý měsíc, aby mi pomohl ven pro mé USD bankovky 6,800Usd. Chci otevřít všem tam venku ve finanční nouzi se s ním spojit, protože on je ten pravý, můžete ho kontaktovat s tímto číslem + 1512–355–7583 nebo poslat jej e-mailu přes andreasfinancial@hotmail.com.

Pastor OSAS Ben.

30.11.2016

Naléhavě potřebují peníze? Můžeme vám pomoci!

Vy jste současnou situací v potížích nebo hrozí, že jste v průšvihu?
Tímto způsobem, dáme vám možnost pořizovat nový vývoj.
Jako bohatý člověk cítím povinnost pomáhat lidem, kteří se snaží dát jim šanci. Každý si zaslouží druhou šanci a protože vláda selže, bude muset přijít od ostatních.
Žádná částka je příliš šílený na nás a splatností určíme po vzájemné dohodě.
Žádné překvapení, žádné dodatečné náklady, ale jen dohodnuté částky a nic jiného.
Nečekejte déle a komentář k tomuto příspěvku. Prosím, uveďte částku, kterou chcete půjčit a my vás budeme kontaktovat se všemi možnostmi. kontaktujte nás ještě dnes na pastorosasben@outlook.com

Naléhavě potřebují peníze? Můžeme vám pomoci!

jay samuel

11.12.2016

Dobrý den, pane / Vážená paní,
Pokud budete potřebovat naléhavou práci navázat úvěr, nebo budete potřebovat půjčku splatit
váš dluh, budete potřebovat refinancovat úvěr? Potřebujete úvěr na nákup automobilu nebo A
dům? Pokud ano, strach nic víc, nabízíme všechny druhy půjček bez úvěru
zkontrolovat s vhodným úrokové sazby !!! Kontaktujte nás ještě dnes prostřednictvím e-mailu. (
sterlingunicornfunds@gmail.com) pro více informací
Děkuji.

JAMES EFOS

16.12.2016

Perfact ÚVĚR NABÍDKA
 
Ahoj všichni, jsme se specializuje na vypomoci s úvěrů a dalších finančních aktivit.
Podpora pro jednotlivce i profesionály po celém světě.
Zajišťujeme kompletní audit finančních záznamů a účetnictví.
Redakční obsah a argumentem pro cizince.
A budeme vždy najít řešení!
S cílem rozšířit své aktivity a zachránit v dlouhodobém horizontu bychom chtěli poskytovat úvěry všem lidem, kteří chtějí nebo mají finanční potíže.
Obecně platí, že bychom chtěli pomoci člověku, který chce půjčit buď začít podnikat, získává kapitál získat nemovitosti.
Procento je tak nízké, jak nic, 2% úroku a dobu splácení je jednoduchá a flexibilní pro každého, kdo bude sponzorovat naše služby.
Nextplus +19072682880
Pro další apartmá, kontaktujte nás na e-mailu: tony_banks@yahoo.com

Mike Petter

20.12.2016

Dobrý den, jste ve finančních potížích? Úvěr je třeba splatit účty a dluhy? Chtějí začít nový podnik nebo zlepšit své podnikání? Kontaktujte nás ještě dnes pro finanční řešení e-mail: mikepetter11@outlook.com kvalifikace: 1) dlužník musí být alespoň 18 let 2) I přes špatné úvěry, získání úvěru dlužník záruční 3) finanční prostředky mohou být poskytnuty při nízkých úvěru.

žádost o úvěr

Jméno:
Země:
Adresa:
Telefon:
Stáří:
Postavení:
Povolání:
Měsíční příjem:
Výše úvěru:
Trvání:
Účelem těchto fondů:

Díky panu Mike Petter

emira

10.01.2017

získat úvěr za pouhé dva dny, nouzový úvěr společnost poskytující úvěr, musíte získat okamžitou hotovost pro každou purpoose, e-mail této společnosti nabízející úvěr ve výši 2000 až 10.000 milionů dolarů na 3% úrokové sazby, nyní účel rychle půjčovat a získat úvěr za pouhé dva dny ? Žádost o e-mailu nyní ::: Sadikmoneyorg@gmail.com: Firemní e-mail.
SADIKMONEYORG@GMAIL.COM

Sir James Williams

14.01.2017

POTREBUJETE naliehavú úver?

 • Veľmi rýchle a naliehavé prevodom na váš bankový účet
 • Splácania začína osem mesiacov po tom, čo ste získali peniaze na váš bankový účet
 • Nízka úroková sadzba 2%
 • Dlhodobé splácania (1–30 roky) dobu trvania
 • Flexibilné podmienky pôžičky a mesačná splátka

kontaktujte legitímne a licencované úver spoločnosti authourised
aby sa finančná pomoc do iných krajín.
pre viac informácií a žiadosti o úver formulár Spoj sa podnikom prostredníctvom mailu: cashfirmarena@outlook.com

SIR JAMES WILLIAMS
generálny riaditeľ
CASHFIRMARENA FIRM
LONDÝN

Gregusova Alena

22.01.2017

Dobrý den, paní a pan,
    Nejsem D'soukromých finančních odborníků schopný dělat ne
1000 připraveno? do 10. 000 000? Každý, kdo s poctivým, kteří budou
splatit. Následujících oblastech, ve kterém jsem vám mohou pomoci:
„Finančník“ Home Loan „Investiční úvěr“ Auto úvěr „
konsolidaci dluhu "úvěrové linie“ druhého hypotečního "Redemption
Credit "Jste plechy READY personál a Zakázané Banking
YOU neupřednostňují Banks OÜ lepší mít tě projekt
Budete potřebovat financování je špatné úvěrové ou
Potřebujete nalít peníze platí účty, peníze investovat na
Společnosti. Takže pokud vy potřebujete hotovostní úvěr prosím
Kontaktujte mě nalít více na mých velmi výhodných podmínek.
Nabídka úvěru mezi jednotlivými.

lisa

23.01.2017

Chci poděkovat panu westhood za mi dal úvěr. poté, co jsem ztrátu 6000euro na falešné věřitelů. a já jsem požádala o půjčku od firmy a já mám půjčku. Pokud potřebujete legit úvěr dnes platí prostřednictvím e-mailu; apexloans@yahoo.com

Juana delgado

23.01.2017

Ahoj,
Hledáte podnikatelský úvěr, osobní půjčky, úvěru na bydlení
úvěry auto, konsolidaci dluhu úvěry,
nezajištěných kapitálové půjčky
Riziko, atd., Nebo jste byl odepřen úvěr od banky nebo finanční instituce
Nastavit jednu nebo více řešení, nejsou důvodem.
Jsem soukromý věřitel, úvěry firem a jednotlivců na nízké úrovni
Úroková sazba ve výši 2% a cenově dostupné. Zajímám? Kontaktujte nás pro vaše
Převést úvěr dnes do 28 hodin. KONTAKT:
juanadelgado797@gmail.com

Arthur gonzalez

27.01.2017

Jsem Arthur Gonzalez soukromé věřitele nachází v USA.Do budete potřebovat osobní a obchodní nebo investiční prostředky, bez stresu a rychlé schválení? Pokud ano, kontaktujte nás ještě dnes, jak jsme v současné době nabízí půjčky na vynikající úrokové sazby na 3%. Naše finance jsou zabezpečeny a safe.Our zákazníci štěstí je naší silnou stránkou. úvěry od výši € 5000 – € 1,000,000.00 USD eura a libry, jsou nyní k dispozici Business, Osobní, Dům, cestování a studentské půjčky atd Pro více informací Odeslat v podrobném návrhu úvěru (výše úvěru a doba trvání)

Úvěr důstojník.
arthur.gonzalez690@gmail.com
Pondělí-sobota: 7: 30 am-6: 30pm {Processing time}.
Neděle: 12noon-6: 30pm {Doba zpracování}

Čeká na vaši rychlou odpověď.

S pozdravem
Arhtur Gonzalez.
E-mail; arthur.gonzalez690@gmail.com

arthur.gonzalez690@gmail.com
olivia.megan01@outlook.com

lisa

28.01.2017

Chci poděkovat panu westhood za to, že mi půjčku. jsem scammed $ 6000 odlišným padělek věřitele, a našel jsem dobré svědectví o mr westood z apexloans on-line a já požádal o půjčku a já mám půjčku s menším stresem. Pokud potřebujete úvěr dnes platí prostřednictvím e-mailu apexloans@yahoo.com

scot

29.01.2017

Vztahovat na naléhavé úvěrů a hypoték, jste byla odmítnuta neustále podle svých bank a dalších finančních institucí, jsme na COVENTRYLETON ÚVĚRY společnosti Nabídka půjček od 1000 do 100,000.000.000 mu­síte být 18 roků a výše aplikovat, odpověď hned emailem coventryletonloancoperation@gmail.com pro více informací.

Nabízíme tyto typy úvěrů částka:

 • Dluh Konsolidace půjček
 • Obchodní úvěr

*Osobní půjčka

 • Home Loan
 • Auto Finance
 • Obchodní úvěry
 • Investice Půjčky

Poznámka: Dáme vám úvěr s nízkou úrokovou sazbou ve výši 3% a úvěru trvání 1 až 25 let splácet úvěr. Kontaktní e-mail:
coventryletonloancoperation@gmail.com Máte-li některý z výše uvedených problémů, kontaktujte nás o pomoc

lisa

04.02.2017

Chci poděkovat panu westhood o apexloans za to, že mi půjčku. Byl jsem scammed 6000 eur falešných věřitelé. Viděl jsem svědectví o tom, jak on-line kamarád dostal půjčku od apexloans. a já také požádala o půjčku a mám půjčku. pokud budete potřebovat naléhavou úvěr dnes platí prostřednictvím e-mailu z apexloans@yahoo.com

Sofia Adriana

06.02.2017

Ahoj všetci, volám sa Sofia Adriana a ja som dnes hovorím ako najštastnejší clovek na celom divokom svete a ja som povedal, moje vlastné, že akýkolvek veritel, ktorý zachránit svoju rodinu z našej zlej situácie, poviem meno celému divoký svet a som tak rád, že moja rodina je spät k dobrému, pretože som bol v núdzi pôžicku vo výške € 100.000,00 zacat svoj život na celom ako som jediná mamicka so 4 detmi a na celom svete sa zdalo, akoby visela na mna, kým som sa stretol s Boh poslal úveru veritela, ktorý zmenil môj život a že mojej rodiny, boh bát veritela, pán Richy Walters, bol Spasitel Boh poslal, aby zachránil svoju rodinu a najprv som si myslel, že to nebude možné, kým aj prijal moju pôžicku vo výške € 100.000,00 a ja poradia každého, kto je v skutocnej núdzi úveru kontaktovat Mr.Richy Walters prostredníctvom e-mailu na adrese. skypebankloanfirm@gmail.com +27719779647

Mr Ben Smith

06.02.2017

Jsem pan Ben Smith, seriózní, legitimní a akreditované peníze věřitele společnosti. Dávám peníze lidem, kteří potřebují finanční pomoc. Máte špatné úvěry a potřebujete peníze na placení účtů? Chci, aby tento prostředek používat Vás informovat, že jsem se poskytují spolehlivou pomoc od příjemce, jak budu rád, že Vám úvěr. Žádná kontrola kreditu, 100% záruka kvality. E-mail: benloanfunds@gmail.com

Poznámka: Jsme jen přivítat vážné lidi. Pokud si nejste skutečný, nikoliv
Jsme zodpovědní, protože jsme legitimní a je připraven financovat
Závažné lidí.

Ocean Financie a hypotéky Limited

07.02.2017

Potrebujete pôžičku? Ak áno! Kontakt Ocean Financie a hypotéky Obmedzené ® pre množstvo malých a veľkých úverov. Dávame sa úver vo výške 2% úrokovou sadzbou. Kontaktujte nás ešte dnes prostredníctvom e-mailu na adrese: oceanlimiteds@gmail.com WE tiež rozdávať vyberať. £ 5.000 libier na 100 miliónov libier pre jednotlivcov a spoločnosti, úver je otvorená pre všetkých, bez ohľadu na štátnu príslušnosť.

pablo

21.02.2017

Potřebujete naléhavou úvěr?

Jsme schválila vláda / registrovaných finančních společností. Jste v jakékoli finanční krize? Potřebujete úvěr refinancovat svůj domov, nebo rozšířit své podnikání? Potřebujete úvěr uhradit naléhavé dluhy a zůstat u jednoho věřitele? Potřebujete úvěr splatit své účty lze podpořit své vzdělání atd? Úvěry v rozmezí od 1,000.00 euro na 10,000,000.00 Euro nabízíme úvěr na individuální a spolupracovat subjekty, které potřebují finanční pomoc ve výši 3% úrokové sazby nabízíme místní a mezinárodní půjčky! Máte-li zájem o získání úvěru, neváhejte a zašlete svůj požadavek na nás prostřednictvím e-mailu: pabloanderson644@gmail.com

Vaan Bruski

21.02.2017

Hledáte Finanční pomoc? nabízíme jakoukoliv finanční pomoci na jakékoli důvěryhodně jednotlivce, firmy, auto úvěr, úvěr na bydlení, podnikatelský úvěr, lékařské úvěru e.t.c kontaktujte nás ještě dnes a pojďme schválit půjčku.

Kontaktní e-mail: worldbestloans@gmail.com
Webové stránky: http: //worldbestlo­ans.wix.com/wor­ldbestloans

Maria Tomas

23.02.2017

Dobrý den prátelé.

Jste stále hledá úver, a ty byly zamítnuty bankami nebo podvedeni. Dostal jsem realitní úver ve výši 300.000 eur ze senátor Walter. on je opravdu dobrý a seriózní veritele.

Kontaktovat senátora Walter dále; senatorrpwalter@hotmail.com

kimberly

23.02.2017

Dobrý deň, volám sa Kimberly McPherson chcem poďakovať môžu postaviť FINANCIE firma pre mi pomohol s mojimi úverových fondov vo výške $ 60,000.00 potom, čo bol scammed tak dlho, ak máte záujem o pôžičku obráťte sa na neho tak, že vám tiež môže pomôcť aj jeho pôžička robiť to trvať dlho do 24 hodín čas môj úver bol v mojom účte každého, kto potrebujú naliehavú a dôveryhodné úver by ho mal teraz automaticky spojí on ich poslal Boh a dobrý človek jeho e-mailu je loan3568@gmail.com
Som rád, zdieľať toto svedectvo na internete, pretože on mi pomohol, ak naozaj potrebujú pomoc, bez toho by bol scammed, keď som bol scammed je to ten správny úver spoločnosť
kontakt: E-mail: loan3568@gmail.com

bodo

23.02.2017

Chci ocenit Tom Williams výplatě Financier PLC mi pomohl koupit si půjčku
já mám půjčku bez stresu po
dohodnout na splácení podmínek firmy.
Pokud jste v nouzi finanční pomoci kontaktovat prostřednictvím e-mailu. paydayfinancierhome@gmail.com

Anthony

23.02.2017

Som súkromný veriteľ, som poskytovať pôžičky spoločnostiam a jednotlivcom v nízke úrokové sadzby a priaznivú úrokovou sadzbou vo výške 2%. Kontaktujte nás pre sledovanie spracovanie úveru a prevod do 48 hodín nám e-mail. Teraz od: prudentialloancompany@yahoo.com

Klaus John

27.02.2017

Ahoj.

Jsme křesťanská organizace vytvořená s cílem pomoci lidem v potřebách pomáhá, jako je například finanční pomoc. Takže pokud jste procházejí finančních potíží nebo máte finanční nepořádek, a je třeba finanční prostředky založit svůj vlastní podnik, nebo potřebujete úvěr uhradit svůj dluh nebo splatit účty jazyce pěkný podnikání, nebo jste zjišťují, že je těžké získat kapitál úvěr od místní banky, kontaktujte nás ještě dnes prostřednictvím e-mailu klausjohnloans@yahoo.com pro Bible říká, ' "Luke 11 10 pro každého, kdo prosí, dostává, kdo hledá, nalézá, a tomu, kdo klepe, dveře budou otevřely "Takže nenechte příležitost ujít, protože Ježíš je stejný včera, dnes a navždy. Prosím, jsou vážné smýšlející a Bůh se bát lidí.

Dlužníků INFORMACE.

Tvá slova … ............
Vaše země ............
vaše země ...............
Tvoje město ..... ...........
Vaše adresa ................
Vaše profese ..............
Váš rodinný stav .. .......
Věk .............­.........
Sex ................... ......
telefonní číslo ...............
Měsíční příjem. ..............
příbuzní ........ .........
Výše úvěru ..........
zralost ............
Účel úvěru ............. ......
Už jste aplikovány před ............

Děkuji za pochopení do kontaktu, protože čekáme

S pozdravem
řízení
E-mail: klausjohnloans@yahoo.com
Pan Klaus John.

mrs mercy berry

27.02.2017

Potřebujete úvěr? Jste ve finanční krizi nebo potřeb
Peníze se založit svůj vlastní podnik? Budete potřebovat úvěr
uhradit svůj dluh nebo platit účty nebo
zahájit pěkný podnikání? Máte nízké kreditní skóre a vy jen těžko
získat kapitál úvěr od místních bank a dalších
finanční instituce? Zde je vaše šance získat úvěr
do naší organizace. Nabízíme úvěry fyzickým osobám za
Následující účely a další. Půjčka,
Expanze, Business Start-up, vzdělávání, konsolidace
dluh, Hard Peníze Půjčky. Nabízíme půjčky za nízké sazby
úroková sazba ve výši 3%. Kontaktujte nás ještě dnes prostřednictvím e-mailu:
(Mercyberryloancompany@gmail.com)

Vše nejlepší.

Paní Berry milost

lisa

28.02.2017

Chci ocenit mr westhood o apexloans za to, že mi půjčku. jsem scammed 6000 eur různými podvodník. a já jsem požádala o půjčku od apexloans a já mám půjčku. Pokud potřebujete Legit půjčky dnes platí prostřednictvím e-mailu: apexloans@yahoo.com

Juana delgado

02.03.2017

Ahoj,

Hledáte podnikatelský úvěr, osobní půjčky, úvěru na bydlení
úvěry auto, konsolidaci dluhu úvěry,
nezajištěných kapitálové půjčky
Riziko, atd., Nebo jste byl odepřen úvěr od banky nebo finanční instituce
Nastavit jednu nebo více řešení, nejsou důvodem.
Jsem soukromý věřitel, úvěry firem a jednotlivců na nízké úrovni
Úroková sazba ve výši 2% a cenově dostupné. Zájem? Kontaktujte nás pro vaše
Převést úvěr dnes do 28 hodin. KONTAKT:
juanadelgado797@gmail.com

Arnold Wills

02.03.2017

Potřebujete urgentní a bezpečný úvěr vymazat svůj dluh nebo zakládání nových podniků ??? Kontaktujte financialdepartment.online@gmail.com

Bishop Elijah

03.03.2017

Ahoj pěkný den,

Vy jste v nouzi naléhavé úvěr? Dáváme z úvěrů ve výši 2% úrokovou sazbou a Nabízíme úvěry od $ 5000 až $ 50,000,000.00, Hledáte způsob, jak koupit dům Car společností nebo založit Truck Company nebo koupit nákladní automobil nebo Osobní půjčky nebo podnikatelský úvěr, napište nám na (bishopelijahloanfirm002@hotmail.com) S částka potřebná a telefonní číslo.

Napište nám na: bishopelijahloanfirm002@hotmail.com

dostat zpátky k nám teď v pořádku

Bishop Elijah

miss rose

05.03.2017

Ahoj,

Hledáte podnikatelský úvěr, osobní půjčky, hypotéky, auto úvěr, úvěry, půjčky konsolidaci dluhu, nezajištěných úvěrů, rizikového kapitálu, atd .. Nebo máte úvěr od banky nebo finanční konfiguraci byl odmítnutý nebo více důvody, Nenechte svá úvěrová řešení! Jsem slečna růže, soukromé věřitele, půjčování podnikům a jednotlivcům s nízkými a cenově dostupné úrokové sazby ve výši 2%. Zájem? Kontaktujte nás za účelem léčení úvěru po převodu do 48 hodin. Kontakt: missroseloanfirm@hotmail.com
aplikace

Název:
Datum narození:
Pohlaví:
Stav:
Adresa:
umístění
Postavení:
Poštovní směrovací číslo:
Země:
Telefon:
E-mailem:
Uvede účel úvěru:
Částka půjčky:
Doba trvání úvěru:
Čistý měsíční příjem.

Zpátky ke mně co nejdříve s výše uvedené informace pro více informací.
Naděje,

Mr. George Anderson

11.03.2017

Potřebujete úvěry pro projekt, investice, osobní úvěry, úvěry na bydlení, studentské půjčky, konsolidace půjček a úvěrů pro různé projekty? Potřebujete půjčku na zahájení podnikání malé, střední nebo ve velkém měřítku? Potřebujete úvěr na stavbu domu, nebo auto úvěr? Potřebujete úvěr na nákup zařízení Technika pro práci? George Anderson Loan firma je odpověď na všechny vaše problémy, dáváme z úvěrů ve výši 2% úrokovou sazbou a naše transakce je rychlý, bezpečný a pohodlný. ty, kteří chtějí získat půjčku od nás, nás mohou kontaktovat teď via (georgeanderson.loanfirm255@gmail.com)

Nabídka půjčky.

Nelson taylor

13.03.2017

SVĚDECTVÍ O tom, jak mám svoji PŮJČKA

Dobrý den, jmenuji se JOHN MARK chci poděkovat panu NELSON Taylor
Za pomoc

Úvěrové fondy $ 70,000.00 poté, co byl ošizen tak dlouho. Pokud jste
Zájem o skutečné úvěr,

Obraťte se na něj tak, že vám také může pomoci také. Váš úvěr není
Do 24 hodin můj úvěr byl už v mém účtu.

Každý, kdo potřebuje
Půjčka by se měli obrátit

Teď, když je poslal Bůh a dobrý člověk, je jeho e-mail
Nelsontaylor01978@gmail.com

Jsem rád, sdílet toto svědectví na internetu
Protože on mi pomohl. Pokud opravdu potřebují pomoc, aniž by byl ošizen to je
Loan Company
Kontakt: E-mail: nelsontaylor01987@gmail.com

arthur gonzalez

14.03.2017

Jsi finančně stiskl? V nouzi soukromých nebo podnikatelských úvěrů pro různé účely? Toužíš půjčky provádět velké projekty? Myslíte si, hledat finanční prostředky pro osobní potřebu? Pokud ano, pak hledat žádné další. My nabízí všechny typy finanční půjčky podporuje pro podnikání / úvěrů na bydlení, školní úvěry, investiční úvěry, Dopravní úvěrů, financování projektů a linii úvěrové půjčky na úrokové sazbě ve výši 2% na roční.
Prosím kontaktujte nás na: ARTHUR.GONZALEZ690@GMAIL.COM~~pobj pro celé úvěrové řízení, pokud zájem.

Juana delgado

14.03.2017

Ahoj,

Hledáte podnikatelský úvěr, osobní půjčky, úvěru na bydlení
Auto úvěry, konsolidaci dluhu úvěry,
Nezajištěných kapitálové půjčky
Riziko, atd. Nebo jste byl odepřen úvěr od banky nebo finanční instituce
Zřídit jedno nebo více řešení, nejsou důvodem.
Jsem soukromý věřitel, úvěrů pro podniky a jednotlivce na nízké úrovni
2% úrokové sazby a cenově dostupné. Zájem? Kontaktujte nás pro vaše
Převod úvěrů dnes v 28 hodin. KONTAKT:
Juanadelgado797@gmail.com

michelle

14.03.2017

Ahoj všichni, jmenuji se Kimberly Michelle, já jsem z United stavu, jsem tady svědčit Jak jsem dostal půjčku od května FIELD finanční společnost po hodně falešných věřitelů popírat mi možnost získat úvěr tady v tomto fóru. pomohl mě a mou rodinu úvěru ve výši 50.000 USD. Poté, co jsem ztratil 1000USD na podvodníky. MAY POLE FINANCE ředitel společnosti (pan NASMITH JOHN) mě ujišťují, že chce, aby mi pomohl, zprvu jsem odmítal uvěřit, až nakonec setkat se s jeho slib. Pokud budete potřebovat opravdovou půjčku za naléhavé, jak chcete kontakt může FIELD finanční společnost prostřednictvím svého e-mailu (loan3568@gmail.com

scott

16.03.2017

Jste v nějakém druhu finanční potíže? Potřebujete úvěr zrušte své dluhy? Chystáš se zvýšit své finance? Jste podnikatel, který chce rozšířit jeho / její společnost. Tímto jste žádáni, aby kontaktovali skutečného hrdinu, důvěru a efektivní úvěrové půjčky společnost poskytující úvěr. Naučil jsem se jak jednotlivci, tak vlády pro naši vysokou účinností.

Služby zahrnují:

 • Osobní půjčky (Secure a Nezajištěné)
 • Obchodní úvěry (Secure a Nezajištěné)
 • Domácí kutily
 • Inventor Úvěry
 • Auto úvěry

atd. ..

Prosím dostat zpátky k nám, pokud máte zájem, a to prostřednictvím sociallenders1@gmail.com

S pozdravem,
Scott
sociallenders1@gmail.com

3% nabídka úvěru

JOHN

17.03.2017

Dáváme úvěry do kterékoli části světa, nabízíme všechny druhy a typy
úvěry se snadným splácení, naše úroková sazba je 2% na jasných nesmrtelné dílo,
bez ohledu na umístění nebo úvěru získat úvěr Email: LUCASLOAN005@YAHOO.COM~~HEAD=dobj
Zúčastněné žadatelé dlužník vyplnit níže uvedený formulář

Dlužníků INFORMACE *

 • Celé jméno: .............­......... *
 • Pohlaví * .............­.............­...
 • Věk .............­.............­... *
 • Název * ..................
 • Kontakt: ................ *
 • Země .............­............ *
 • Telefon: * .............­.............
 • Částka potřebná jako úvěr: .......... *
 • Doba trvání úvěru: .................. *
 • Roční příjem: .................. *
 • Obsazení: .............­........ *
 • Záruka: .............­........ *
 • Platby: měsíční nebo roční

Děkuji a God bless you

ZVÁŽIT.
LUCSA.

jay samuel

18.03.2017

Dobrý deň, pán / Vážená pani,
Ak budete potrebovať naliehavú prácu nadviazať úver, alebo budete potrebovať pôžičku splatiť
váš dlh, budete potrebovať refinancovať úver? Potrebujete úver na nákup automobilu alebo A
dom? Ak áno, strach nič viac, ponúkame všetky druhy pôžičiek bez úveru
skontrolovať s vhodným úrokovej sadzby !!! Kontaktujte nás ešte dnes prostredníctvom e-mailu. (
sterlingunicornfunds@gmail.com) pre viac informácií
Ďakujem

Mrs Sandra Brence

18.03.2017

POTŘEBUJETE půjčit si peníze na splacení ÚČTY kontaktovat: mrssandrabrencelaonfunds@gmail.com~~HEAD=dobj~~num­ber=plural pro více informací.

Mrs Sandra Brence

18.03.2017

Ahoj

Jsme křesťanská organizace, která vznikla na pomoc lidem v potřebách pomáhá, jako je finanční help.So, pokud se chystáte přes finanční potíže nebo jste v každém finančním chaosu, a budete potřebovat finanční prostředky k zahájení vlastního podnikání, nebo potřebujete úvěr urovnat svůj dluh nebo splatit své účty jazyce pěkný podnikání, nebo jste zjišťují, že je těžké získat kapitál úvěr od místní banky, kontaktujte nás ještě dnes prostřednictvím e-mailu mrssandrabrencelaonfunds@gmail.com~~HEAD=pobj pro bible říká: "" Luke 11:10 Každý, kdo prosí, dostává; ten, kdo hledá, nalézá; a tomu, kdo tluče, dveře budou otevřeny ".so nenechte tyto příležitost projít se, protože Ježíš je stejný včera, dnes i navěky more.Please nich je pro vážné smýšlející a Bůh se bát lidí.

Tvé jméno:
SEX;
STÁŘÍ;
Země
Částka půjčky:
Půjčka Doba trvání:
Účel úvěru;
Měsíčního příjmu;
Platný Mobilní telefonní číslo:

Děkujeme za pochopení do kontaktu jak očekáváme

S pozdravem
Řízení
E-mail: mrssandrabrencelaonfunds@gmail.com

Richardpeterson

25.03.2017

Dobrý deň

Hľadáte finančnú pomoc? Budete potrebovať naliehavú úver
platiť svoje účty či dlhy? kontaktujte nás ešte dnes prostredníctvom e-mailu:
richardpeterson706@gmail.com

Arnold Wills

26.03.2017

Do you need a fast, urgent and secure loan? Contact financialdepartment.online@gmail.com

ATTN

Jste v jakékoli finanční potíže? Potřebujete úvěr na dluh
konsolidace, stavebnictví, realitní úvěry, refinancování osobní
nebo obchodní použití nouzové peníze? Jste obchodník nebo ženy
plánuje rozšířit své podnikání, nabízíme půjčky všeho druhu. Li
zájem, kontaktujte nás ještě dnes prostřednictvím e-mailu:
(Beverlyloancompany2@gmail.com)

nabídka úvěru @ 3% Kontaktujte nás nyní,

1.Your Celé jméno:
2.Country:
3.home adresa:
4.Date narození
5.Sex:
6.Your Povolání:
7.Your Platný občanský průkaz:
8.Telephone:
9.Your Firma E-mailová adresa / Osobní e-mailová adresa:
10. Výše úvěru:
11. Doba trvání:

napište nám na: (beverlyloancompany2@gmail.com)
Sir.Thomas Jefferson
CEO / Thomas Jefferson výpůjčce FIRMA

Pan Roland

27.03.2017

Hola,

¿Necesita un préstamo urgente? Obtener préstamos en esta empresa es una oportunidad dinámica en la vida, ofrecemos préstamos a la tasa del 2%, no en contacto con nosotros en este correo electrónico; {Rolandhils2@gma­il.com} y en Dios confiamos porque somos buenos donando préstamos a las personas que lo buscan; Y no demoramos en la transacción siempre a la atención de nuestros clientes en el tiempo, y también les damos la mejor prioridad que todos necesitan o desean de nosotros, ofrecemos préstamos comerciales, préstamos de automóviles, préstamos de gobierno y para pagar facturas, si está interesado Vuelva a solicitar su propio préstamo ahora, {rolandhils2@gma­il.com}

FORMULARIO DE SOLICITUD DE PRÉSTAMO LLENAR Y DEVOLVER.

(1) Nombre Completo:
(2) País:
(3) Dirección:
(4) Estado:
(5) CENSURADO:
(6) Estado Civil:
(7) Parientes:
(8) Ocupación:
(9) Número de teléfono móvil:
(10) Actualmente la posición en el lugar de trabajo:
(11) Ingreso mensual:
(12) Préstamo Cantidad Necesaria:
(13) Duración del préstamo:
(14) Propósito del Préstamo:
(15) ¿Ha aplicado antes ?:
(16) ¿Entiende inglés ?:

Nombre: Roland Hilson
Correo electrónico de la empresa: rolandhils2@gmail.com

Atentamente

Roland Hilson / MD /

Jamie Freeman

31.03.2017

PŮJČKY PRO VŠECHNY !! Jste tady hledal skutečné zdroje úvěr? Byl jste hledali půjčku a ještě neví, jak se dostat jeden? Worry ne více jak vaše pomoc je konečně tady, nabízíme půjčky pro všechny na pouhá 2%. Kontaktujte nás na http://www.freemanfinance.webs.com a dostat své problémy úvěr dnes vyřešeny. Naše služby jsou 100% spolehlivé, protože se jedná o legitimní společnost, která můžete důvěřovat vyřešit všechny své finanční problémy, a to jak zaměstnaných i nezaměstnaných jsou vítány.

dík
Jamie Freeman
Kontaktní e-mail pro rychlou odpověď: Freemanloanfinance@gmail.com, freemanloans@Hotmail.com.

Paní Vera Lopez

31.03.2017

Ahoj všichni,

Jmenuji se Vera Lopez. Bydlím v USA na Floridě a já jsem šťastná žena dnes? Řekl jsem já, že každá půjčka věřitele, který by mohl změnit svůj život a že mé rodiny, budu odkazovat jakýkoli subjekt, který hledá úvěr na ně. dal štěstí pro mě a mou rodinu, byl jsem v nouzi půjčku ve výši $ 250,000.00 začít svůj život v celé jako jediný rodiče s 3 dětmi jsem měl na mysli tento upřímný a Bůh se bát úvěru věřitele on-line Mr. Aliko Dangote který mi pomohl s půjčku ve výši $ 250,000.00 USD, On je opravdu Bůh se bát člověka, pracovat s renomovanou úvěrové společnosti. Pokud jste v nouzi úvěru a jste 100% jisti, že splatit půjčku obraťte se jim a prosím, řekněte jim, že Vera Lopez podle vás na ně, kontakt přes E_mail: dangoteonlineloaninvestment@outlook.com

dík
Paní Vera Lopez

lisa

01.04.2017

Chci poděkovat panu westhood že mi půjčku jsem našel svědectví o tom, jak kamarád dostal půjčku od apexloans a já požádal o půjčku a mám půjčku. pokud budete potřebovat naléhavou půjčku dnes vyhnout internetové podvodníky začít žádat o důvěryhodně úvěrů prostřednictvím e-mailu; apexloans@yahoo.com

paní Elena

01.04.2017

Pozornost široké veřejnosti,

Potřebujete úvěr? Pokud ano, nabízíme úvěr na nízké úrokové sazby ve výši 3% a bez kontrola kreditu, nabízíme Osobní půjčky, konsolidaci dluhu úvěry, rizikový kapitál, podnikatelské úvěry, vzdělání úvěry, úvěry na bydlení nebo „úvěry pro žádného důvodu. Nicméně, náš způsob, vám nabízí možnost vyjádřit výši úvěru potřebné a také délku si můžete dovolit, email: elenanino07@hotmail.com

To vám dává reálnou šanci získat finanční prostředky, které potřebujete! -li zájem o kontakt prostřednictvím e-mailu: elenanino07@hotmail.com

S pozdravem
paní Elena
E-mail: elenanino07@hotmail.com

Dobré zprávy!

Potřebujete půjčku naléhavě řešit veškeré dluhy? Pokud budete potřebovat naléhavou půjčku obraťte se na nás ještě dnes. Dáváme úvěry v rozmezí od 2000 EUR do 1,000.000.00 euro všem zainteresovaným individaual, korporace, školy, kostely, minimální úroková sazba ve výši 2% ročně. obraťte se na úvěr důstojník pomocí zpracování firemního e-mailu (excelservices.managementonline@gmail.com) Bůh vám žehnej.

Mr. Excel

02.04.2017

Potřebujete úvěr? osobní půjčky? podnikatelských úvěrů? hypoteční úvěry? zemědělské a projektové financování? dáme všechny druhy úvěrů ve výši 2% úrokové sazby! Kontaktní e-mail (excelservices.managementonline@gmail.com)

Nabídka půjčky

dori

02.04.2017

Pro financování hledá, protože jsem ztratil veškerý můj majetek kvůli ohni,
  nikdo nechtěl, aby mi pomohl, protože moje situace nesplňuje podmínky
Poskytnutí finančních prostředků. Musel jsem se obrátit paní Graziella ze mě půjčku ve výši 50.000 eur
  takže dostat se z mé slepé uličky. Velkorysý, upřímný a spolehlivý, to může jistě vám pomůže, pokud
na kontaktní adrese: annagraziella972@gmail.com
hodně štěstí

Bishop Berrry Smith

05.04.2017

Ahoj,

Ste v núdzi úveru ?? Môžete dostať svoje problémy vyriešiť pri spustení k nemu. Am Hanušová. z Českej republiky minulý týždeň v pondelok, som hľadal pôžičku platiť za svoje účty, tak som sa vžiť do rúk rôznych podvodov a bol podvod z iného veriteľa, ak nie pre dámu Sadaih kto je môj dobrý priateľ mi predstaviť biskupovi Berry Smith (CEO) Bishop Berry Smith úveru na bývanie, a on mi pomohol s pôžičkou 1000000 kc bez stresu. Takže mojich dobrých ľudí na svete, môžete ho kontaktovať prostredníctvom e-mailu: bishopberrysmith@gmail.com +447087668436

Mr Moses Emmanuel

06.04.2017

DEPT odstranit všechny dobrý kredit zde platí Get 3 hodiny schvalovat
Vy potrebujete rychlou krátkou pujcku na relativne nízké úrovni
Úroková sazba od 3%? Nabízíme podnikatelský úver,
osobní pujcky
úveru na bydlení, auto úver, studentské pujcky,
konsolidaci dluhu
atd. Tento úver není
Bez ohledu na váš úveruschopnosti. Tešíme se na vydávání financních
servis našim mnoha klienty po celém svete. S naší flexibilní
úverové balíky úvery mohou být zpracovány a predány
Dlužník neprodlene kontaktovat našeho specialistu
poradenství a financní plánování. Pokud potrebujete rychle
úver, kontaktujte nás na adrese: deborashortal@gmail.com
kontaktní informace

Prosím, dejte nám následující informace, pokud máte zájem.

 1. Jméno: .........
 2. Pohlaví: .........
 3. Výše ??úveru požadováno: .........
 4. Doba trvání úveru: .........
 5. Zeme: .........
 6. Adresa bydlište: .........
 7. Mobil: .........
 8. Mesícní príjem: .............­........
 9. Zamestnání: .............­..............

) Jaká je pravda o nás stranu zde .............­........
Dekuji a vše nejlepší.

philip morgan

11.04.2017

-
dobrý den

Zoufale potřebují úvěry? Dáváme úvěrů
Zúčastněné strany se v dobré víře při pohledu na půjčky. jsou
vážně potřebují naléhavou půjčku? pak jste v
správném místě. Dáváme podnikatelské úvěry, osobní půjčky v celkové hodnotě
Minimálně € 2,000.00 na maximální hodnotě € 40,000.000.00, obraťte se na nás
ke splnění 2% nižší úrokové sazby na vaše žádost o úvěr na jejich
Poptávka a finanční problem.contact -V dnes prostřednictvím e-mailu:
philipmorganloanservice00@gmail.co m

Vyplnění tohoto údaje na

Celé jméno:
země:
telefon:
Požadovaná výše úvěru:
Půjčka Doba trvání:
Měsíční příjem:
Adresa bydliště:

Díky, jak jsme čekat na Vaši odpověď

philip morgan úvěrové společnosti.

Úvěrové / finanční služby.

Philip Mark

12.04.2017

Кандидатствайте за спешно заем днес … прилага за частни, търговски и лични заеми с много минимални годишни лихвени проценти в най-ниската 2% в срок на погасяване от 1 година до 30 години и да е част на света. Ние даваме заеми в рамките на. 10,000.00 до 100 милиона. Нашите заеми са добре осигурени за максимална сигурност е наш приоритет. Заинтересованите кандидати трябва да се свържат с нас с информацията по-долу по електронна поща … philipmark420@hotmail.com

Вашето пълно име:...........
Стараната ти:.............
Състояние: ............
Секс: ..........
Телефонен номер:..........
Необходимо количество: ..........
Професия:..........
Срок на кредита: ..........
Имейл адрес...........

Email..philipmark420@hotmail.com

Много поздрави

Филип Марк.

Dominic Hannlero

13.04.2017

 • Attn; Potřebujete 3% záruka úvěru zájem o své dluhy a nebo platit účty, nebo pro obchodní účely? Mám-li, obraťte se na nás ještě dnes a naši e-mailovou společnost: unverialfund@outlook.com

Všechny názvy:
Výše úvěru potřebné programy:
Výpůjčky:
Tvé jméno:
Měsíční příjem:

Děkuji

HELEN BENJAMINE

13.04.2017

URGENT ÚVER PONUKA TRUSTED a zaručené Použiť.

Dobrý deň,

  Vážení úver o azyl, Pozdrav z Nepoškvrneného poskytovateľovi úveru Ltd.
Sme certifikovaní pôžičku požičiavateľ ponúkať pôžičky ľuďom, ktorí sú v
potrebujú pôžičiek. Dávame úvery pre projekt, podnikanie, daní, účty,
a mnoho ďalších dôvodov pôsobíme na 3% úrok je rate.There sú
viac získať tým, že úver od našej spoločnosti, rovnako ako tých, ktorí potrebujú
úver? Ste v dlhoch? Chcete pôžičku založiť pekný podnikania a potrebujú kapitál? Potrebujete úver na financovanie z akéhokoľvek dôvodu? Vaša pomoc je
konečne tu, ako sme poskytovať úvery všetkým, v lacné a
cenovo dostupné úrokové sadzby iba o 3%, ak máte záujem, láskavo kontaktujte
nás dnes na adrese: (ImmaculateloanprovidersLtd@gmail.com)
a dostať svoje pôžičky dnes. Pre viac informácií o našich službách, prosím
nechať poznať výšku úveru, ktorú potrebujete a dobu trvania úveru.

vezmeme ďalšie:

 • Osobné pôžičky (Secure a Nezabezpečené)
 • Obchodné úvery (Secure a Nezabezpečené)
 • Konsolidácia pôžičiek a mnoho ďalších.

Sme certifikovaní, dôveryhodný, spoľahlivý, efektívny, rýchly a dynamický.
Ak máte záujem, prosím kontaktujte nás na adrese:
ImmaculateloanprovidersLtd@gmail.com
 
NIE hradené vopred PŘIPPOJIT
 
Veľa štastia,
Zákaznícka podpora.
Helen Benjamin.

Mrs Isa Anita

14.04.2017

Jsou si ve finančních problémů a nutnosti urgentní hotovostní pomoci finančních problémů, pak můžete zde použít Anita okamžité hotovosti půjčky a získat hotovost s ideálním řešením, je potřeba žádné úvěry úvěr šek? Můžete jednoduše použít tyto půjčky a získat vaše potřeby a my zařídíme půjčky snadno a rychle. Všichni lidé platí zde Anita okamžitá hotovostní úvěry prostřednictvím e-mailu (anitaloanfirm1@live.com) bez jakékoli kontroly úvěrů a zmatků zdarma získat peníze získat do 24 hodin dnes. Přihlaste se teď!

Michael Lee

16.04.2017

TRUSTED LENDER (LEXIELOANCOMPANY@YAHOO.COM)
Jmenuji se Michael Lee občan Illinois, USA. Byl jsem scammed o 7 různých internetových mezinárodní věřitele, všichni slibují, aby mi dal půjčku poté, co dělat, abych platit řadu poplatků, které přinášejí nic a činil k žádnému pozitivnímu výsledku. Ztratil jsem těžce vydělávat peníze a to bylo celkem 23930USD. Jednoho dne, když jsem byl procházení internetu se slzami na oka jsem narazil na svědectví člověka, který byl také scammed a nakonec dostal vázána na důvěryhodně úvěr společnost s názvem Martinez Lexie úvěr společnosti, kde se konečně dostal půjčku, a tak jsem se rozhodl Obraťte se na stejný úvěr společnost a pak řekl jim svůj příběh o tom, jak jsem byl scammed o 7 různých poskytovatelů úvěrů, kteří dělali nic jiného, ​​než na kurz mi víc bolesti. Vysvětluji firmy poštou a vše, co mi řekl, bylo do pláče nic víc, protože jsem se dostat můj půjčku v jejich společnosti a také jsem udělal správnou volbu kontaktování. naplněn jsem formulář žádosti o úvěr a pokračoval se vším, co bylo požadováno na mně a mému největšímu překvapení byl můj úvěr poskytnutý na mě bez dalšího odkladu a tady jsem dnes šťastná, protože Martinez Lexie Loan Company mi dal důvod žít, tak i učinil slib mé vlastní, že budu i nadále svědčit na internetu o tom, jak já mám půjčku. Jste povinni spojit se GODSENT věřitel pomocí emailu: Lexieloancompany@yahoo.com nebo textovou +18168926958

miss rose

18.04.2017

Ahoj,

Hledáte podnikatelský úvěr, osobní půjčky, hypotéky, auto úvěr, úvěry, půjčky konsolidaci dluhu, nezajištěných úvěrů, rizikového kapitálu, atd .. Nebo máte úvěr od banky nebo finanční konfiguraci byl odmítnutý nebo více důvody, Nenechte svá úvěrová řešení! Jsem slečna Rose, vlastní věřitele, půjčování podnikům a jednotlivcům s nízkými a cenově dostupné úrokové sazby ve výši 2%. Zájem? Kontaktujte nás za účelem léčení úvěru po převodu do 48 hodin. Kontakt: missroseloanfirm@hotmail.com
aplikace

Název:
Datum narození:
Pohlaví:
Stav:
Adresa:
umístění
Postavení:
Poštovní směrovací číslo:
Země:
Telefon:
E-mailem:
Stanoví účel úvěru:
Částka půjčky:
Doba trvání úvěru:
Čistý měsíční příjem.

Zpět ke mně co nejdříve s výše uvedenými informacemi pro více informací.
Naděje,

Diego martina

19.04.2017

Ahoj,

Myslíte si naléhavě potřebují úvěr?
Vy jste současnou situací v potížích nebo ohrožuje finanční výzvy? Pomůžeme vám!
Tímto způsobem, dáme vám možnost přijmout nový vývoj.
Jako společnost, cítíme povinnost pomáhat lidem, kteří se snaží dát jim šanci.
Jste v nouzi osobní půjčku, chcete refinancovat, budete potřebovat úvěru na bydlení,
úvěry auto? etc
Žádná částka je příliš šílený na nás a splatnosti určí na základě vzájemné dohody.
Žádné překvapení, žádné dodatečné náklady, ale jen dohodnuté částky a úrokovou sazbou ve výši 2%, a nic jiného.
Nečekejte déle, získejte úvěr dnes v 42hours ...... Uveďte množství a typ úvěru, kterou chcete půjčit a my vás budeme kontaktovat s veškerou possibilities­.CONTACT nás ještě dnes ..... .....
diegomartina650@gmail.com

Danny Oscar

22.04.2017

Hledáte naléhavou půjčku? Mám pro tebe dobrou zprávu! Nabízíme půjčky od 5 000 EUR do 30 milionů EUR s 2% úrokovou sazbou za rok. Úvěry na rozvoj podnikání, osobní půjčky, půjčky na auto atd. Jsme certifikovaní, důvěryhodní, spolehliví, efektivní, rychlí a dynamičtí, kontaktujte nás na e-mailu: dannyoscar6@gmail.com

Vložte svůj komentář